Jesteś tutaj

Strona główna

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w Drupal\gmap\GmapDefaults->__construct() (linia 107 z /var/www/clients/client3/web3/web/sites/all/modules/gmap/lib/Drupal/gmap/GmapDefaults.php).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /var/www/clients/client3/web3/web/includes/common.inc).
O KANCELARII

Barbara Jaskulska - ZdjęcieRadca prawny Barbara Jaskulska jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji w Lublinie.
Odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Uzyskała uprawnienia zawodowe i wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem Kr/Kr/2146.

Radca prawny Barbara Jaskulska posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, które zdobyła w czasie kilkuletniej pracy w Kancelarii Radców Prawnych. Zdobywała doświadczenie zawodowe także współpracując z Kancelarią Notarialną, z biurem nieruchomości, praktykując w sądach i organach administracji publicznej.

Do kręgu jej zainteresowań należy szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo budowlane oraz prawo zamówień publicznych.